Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Pamje impresionuese nga Britania e mbuluar nga dëbora, me temperatura mesatare -5C

Britanikët u zgjuan sot në temperatura deri në -4C teksa dëbora ka mbuluar thuajse të gjithë vendin.

Lajmi vjen teksa termometri nisi të ngrihet sot në 13C në disa pjesë të vendit, teksa periudha e të ftohtit më në fund vjen drejt mbylljes.

Meteorologët thane se temperatura deri në -3C jane shenuar në juglindje të vendit .

Ata shtonin se shtresa të rrezikshme akulli ishin zhvilluar në disa zona, që mudn të shkaktojnë trazira të konsiderueshme të transportit.

Në fotogalerinë e mëposhtme ilustrohen momente nga vendndodhje të ndryshme të ishullit britanik …

Postime të ngjashme

Autoritetet afgane vendosin orë policore

D V

Dënim me burg për mohimin e gjenocidit të Srebrenicës

D V

Presidenti kroat tallet keq me serbët

D V

Sërish përmbytje dhe dramë në Belgjikë: Uji bart vetura, përrenjtë në rrugë

D V

Vriten dy ushtarë turq në Siri

D V

Izraeli pritet të fillojë me testimin e kapsulës kundër coronavirusit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...