Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Pamje nga momenti i shpërthimit në Ferizaj

Është publikuar video ku shihen pamjet nga momenti i frikshëm i shpërthimit në Ferizaj, ku u lënduan 42 persona.

Nga shpërthimi i një bombole gazi, në një qendër tregtare në Ferizaj, 42  persona kanë mbetur të lënduar prej të cilëve 14 po trajtohen në Qendrën Emergjente të Qendrës Klinike Universitare, 4 prej tyre në trajtim intensiv nga plagët e marra.

Kamera e sigurisë në një objekt, ka regjistruar pamjet e momentit të shpërthimit të fuqishëm.

Krahas 42 personave të lënduar, nga shpërthimi janë dëmtuar edhe disa vetura që ishin të vendosura para qendrës tregtare.

Pamje ekskluzive nga momenti i frikshëm i shpërthimit në Ferizaj.

Posted by Kanal10 on Tuesday, January 5, 2021

Postime të ngjashme

Haxhiu flet për postet: Kurti do të jetë kryeministër

T E

Zgjedhjet 2021, diaspora me numrin më të madh të votave në katër palë zgjedhjet e fundit

T E

S’ka shpjegim pse u tërhoq urdhërarresti ndaj Radoiçiqit

T E

Osmani takohet me Lajçakun nesër

T E

Osmani dhe ambasadori turk flasin për krijimin e institucioneve të reja

S.B.

Drecun: Lajçaku po përpiqet të bjerë dakord për vazhdimin e dialogut

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...