Agjencia Zhurnal.mk

Pamje nga pushimet e vajzës së Nystret Muçiqit

Vajza e këngëtarëve të mirënjohur, Merita dhe Nystret Muçiqit, Albiona është ndër emrat që shpesh është pjesë e mediave rozë.Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.Së fundmi, bukuroshja e familjes Muçiqi ka publikuar disa pamje nga pushimet në Ulqin, ku shihet së bashku me motrën, Enean.

Në instagarm, ku numëron 34 mijë e 700 ndjekës, vajza e Nystretit dhe Meritës ka hedhur video të bukura nga pushimet.

VIDEO 1

VIDEO 2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...