Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pamje që s’duhen humbur/ I riu e merr me not fushën e përmbytur të futbollit në Gjirokastër

Nuk mungojnë “njerëzi e çmendur” edhe kur vendi përballet me kushte të vështira atmosferike dhe përmbytje.

Mes shumë pamjeve të publikuara ditën e sotme spikat ajo e një të riu në Gjirokastër, i cili zgjedh të shijojë përmbytjen duke bërë not në shi.

Pamjet vijnë nga Derviçani, aty ku fusha e futbollit u shndërrua në një mini-liqen si pasojë e reshjeve intensive të shiut.

Postime të ngjashme

Influencuesja e Instagramit poston nudo mbi elefantët e rrezikuar nga zhdukja, nxitë reagime të shumta në internet

S.B.

Një e re me kancer vdes 10 ditë pasi realizoi ëndrrën e saj të martohej: ‘Dashuria e vërtetë ekziston’

S.B.

E lodhur nga bllokimi për shkak të coronavirusit, kjo grua improvizon “një udhëtim me aeroplan” në shtëpinë e saj

S.B.

Video virale kap reagimin e 9-vjeçares amerikane, kur nëna i thotë se do të kthehet në shkollë

S.B.

3 mite të famshme mbi sipërmarrësit

T E

Dhjetë ndryshime që duhet t’i bëni gjatë të tridhjetave

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...