Pamje rrëqethëse nga SHBA – Kamera regjistroi një siluetë të pashpjegueshme para shtëpisë

Kamera e mbikëqyrjes së shtëpisë në Vermont regjistroi një pamje të tmerrshme.

 

Gjegjësisht, në fillim të shkrepjes në anën e djathtë të veturës, ju mund të shihni siluetën e ndezur të një burri që vrapon drejt kamerës.

Pronarët e shtëpisë nuk mund të kuptonin se çfarë kishte në video, dhe silueta e frikësoi aq shumë macen saqë iu desh të fshihej nën veturë.

Videoja është publikuar nga ViralHog. 

Related posts

Ja si “1000 ditët e para” mund të diktojnë të ardhmen e fëmijës tuaj

D V

Fëmijët tmerrohen pasi prindërit ftuan ‘këmbëmadhin’ në ditëlindjen e vajzës

D V

Fakte interesante në lidhje me një nga racat më të vjetra të qenve – Shiba Inu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More