Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Pamje të frikshme, shihni si është ‘shkërmoqur’ BMW-ja që ra nga dhjetëra metra lartësi në Gramsh

Pamje të frikshme këto që shihni në foto, dhe është një mrekulli që personat të cilët ndodheshin brenda në makinë janë ende gjallë.

Mjeti tip BMW është rrëzuar nga një lartësi e madhe 70-80 metra në aksin Gostimë-Gramsh. Nga pamjet duket se makina është dëmtuar rëndë, ndërsa të rinjtë që ndodheshin në të përfunduan në spital.

Një prej tyre po merr ndihmë mjekësore në spitalin kirurgjik të Elbasanit kurse tjetri, në gjendje më kritike për jetën, u dërgua me urgjencë drejt Traumës në Tiranë.

Të plagosurit janë nga fshati Gjyrale ndërsa shkaqet e aksidentit nuk dihen ende. Policia dhe Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë, ndërsa urojmë që të mos përfundojë me viktima.

Postime të ngjashme

850 mijë! Rama bën bilancin e të vaksinuarve në vendin tonë

Dafina Vidishiqi

SHBA dhuron 1 milionë dollarë pajisje mjekësore për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Asnjë viktimë nga COVID-19 në Shqipëri, vetëm 7 raste të reja

Dafina Vidishiqi

Tre variantet e vendimit për Metën, Kushtetuesja mund t’i drejtohet edhe komisionit të Venecias

Dafina Vidishiqi

Rama takon Sarkozyn në Paris: Privilegj të këshillohem me të për sfidat e Shqipërisë

Dafina Vidishiqi

Meta dhe Rama e përshëndetën vendimin e Holandës për hapje të negociatavе të Shqipërisë me BE-në

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...