Pamje të lokalit në Prishtinë që u bë “shkrumb e hi” nga zjarri

Sot rreth orës 13:00 një lokal mbrapa hotel “Grand” është përfshirë nga zjarri.

 

Policia me të marrë informatën ka dalë në vendin e ngjarjes së bashku me ekipin e zjarrfikësve të cilët kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin.

Nga pamjet të cilat i ka realizuar fotoreporteri i Telegrafit në vendin e ngjarjes, shihet se lokali në fjalë është bërë “shkrumb e hi”.

Policia ende nuk ka dhënë detaje nëse ka pasur të lënduar në këtë rast, mirëpo dëmet materiale shihet se janë të konsiderueshme.

Related posts

​Kurti takon Borrell: Reciprociteti do të jetë parimi mbi të cilin bazohen veprimet e Kosovës

D V

Infektologu Sylejmani: Gjendja në spitale është rënduar shumë, vaksinohuni

D V

Dy të vrarë dhe një i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Pejë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More