Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pamje të rralla, Boeing 747 merr flakë

Një video tregon tymin që del nga prapa kabinës së British Airways.

Një zjarr shpërtheu në një Boeing 747 të parkuar të British Airways.

Një video tregon se si tymi i errët shpëton pas kabinës së aeroplanit, transmeton Telegrafi.

Brigada e zjarrfikësve në Aeroportin Castellón në Spanjë ishte në gjendje të shuante zjarrin.

Sidoqoftë, avioni u dëmtua rëndë. Llogaria zyrtare e aeroportit në Twitter raportoi se nuk kishte të lënduar.

Shkaku i zjarrit është ende i panjohur. Në aeroplan nuk kishte pasagjerë.

Postime të ngjashme

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

Çfarë të hani para ciklit për të larguar sikletet dhe shqetësimet e tij

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...