Agjencia Zhurnal.mk

Pamjet e aksidentit, shoferes shqiptare i fluturon makina në autostradë

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Vlorë- Novoselë. Makina e tipit Hyundai është përplasur me trafikndarësen e rrugës dhe është përmbysur plotësisht.

Sipas burimeve të A2cnn nga vendi i ngjarjes, mjetin e drejtonte një grua e cila ka humbur kontrollin e makinës për shkak se ka gabuar në daljen nga autostrada.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka patur të lënduar rëndë.

Pamjet e mëposhtme të publikuara nga A2.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...