Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Pamjet e frikshme! Lezhë, shembet ura në fshatin Kalivaç

Prurjet e shumta të lumit kanë shembur urën e fshatit Kalivaç, në Njësinë Administrative Ungrej të Lezhës.

Ura bën lidhjen e banorëve në fshatin Kalivaç të njësisë administrative Ungrej në Lezhë më qytetin.

Shembja e saj sjell problematika të mëdha për banorët e fshati Kalivaç, të cilët tashmë janë tërësisht të izoluar me qendrën urbane të Lezhës.

Prej dy ditësh ajo ishte nën ujë dhe sot është shembur plotësisht nga prurjet e mëdha të ujit.

Postime të ngjashme

Basha: Më 25 prill, ndryshimi do të vijë në të gjitha fushat, PD do liberalizojë tregun dhe do të ngrejë bursën e energjisë

S.B.

Meta: 25 prilli do të jetë dita e triumfit të demokracisë

S.B.

“Pas disa ditësh takim me funksionarët në Bruksel”/ Integrimi në BE, Rama: I kemi bërë detyrat tona, por duhen zgjedhjet ne Holandë

S.B.

Dvorani kampion i antikorrupsionit/ Rama: Është domethënëse nga SHBA, dihet me kë u përplas gjyqtari…

S.B.

“Brenda gjysmës së marsit të gjithë Bluzat e Bardha të vaksinuar”/ Rama shfaqet krah Nasip Naços në Berat: Së shpejti lajme të mira për vaksinën…

S.B.

Shqipëri/ Diell dhe temperatura deri në 24 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...