Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Pamjet që pretendohet se tregojnë iPhone 12 në dorën e njeriut

Prezantimi i iPhone 12 po afrohet shpejt, edhe pse për shkak të vonesave të prodhimit, nuk është e qartë kur do të zhvillohet ngjarja nga Apple, ose nëse të katër modelet do të lëshohen njëkohësisht.

Apple e ka mbajtur pajisjen ‘nën mbështjellje’, por kjo nuk e ka mbajtur atë vazhdimisht pa u shfaqur në media dhe të del në sytë e publikut para se të prezantohet zyrtarisht, transmeton Telegrafi.

Kjo video, pretendohet se tregon iPhone 12, telefonin e mençur më të fundit të Apple. Skajet e pajisjes janë të sheshta, e cila është pjesë e dizajnit të ri.

Siç thekson GSMArena, konfigurimi i kamerës së pasme ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me iPhone 11, por ende nuk kemi një ide përfundimtare të paraqitjes së kamerës së iPhone 12, kështu që nuk mund të themi me siguri nëse kjo është përfundimtare nga Apple.

Por është e mundur që iPhone 12 në video të jetë një njësi para-prodhimi dhe jo thjesht një iPhone 12.

Postime të ngjashme

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

Facebook nuk punësoi persona me ngjyrë sepse ata nuk ishin një ‘kulturë e përshtatshme’ për ta

S.B.

Age of Empires IV po vjen, tashmë me një lojë të re

S.B.

Facebook fshiu përkohësisht faqen zyrtare të qytetit francez Bitche

S.B.

Fotografitë e para tregojnë Samsung Galaxy S21 “Fan Edition”

S.B.

iPhone 11 Pro me “logo të gabuar” nga Apple shitet për 2,700 dollarë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...