Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pandemia ia prishi planet, por këngëtari kosovar martohet dhe sjell foto përrallore

Megjithëse nuk e bëri dasmën sipas planeve, pandemia nuk pengoi Burim Hoxhën e Dafinën të vijnë në foto si një çift përrallash.

Këngëtari Burim Hoxha është martuar me të fejuarën e tij prej vitesh, Dafinën.

Burimi tregon për Gazetën Express se ai me Dafinën kishin planifikuar martesën për këtë vit, me një dasmë prej mbi 600 personave.

Megjithatë, për shkak të pandemisë çifti e kanë shtyrë dasmën deri në këtë kohë, me shpresë që gjendja do të përmirësohej, mirëpo duke parë situatën, Burimi me Dafinën kanë vendosur që të lidhin kurorë pa dasmë madhështore.

Postime të ngjashme

Dafina Zeqiri sjell së shpejti albumin me titull “Dafinë moj”

S.B.

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale

S.B.

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

S.B.

Ronaldo shkeli rregullat e coronavirusit për ta dërguar Georginan në një udhëtim luksoz

S.B.

Fundjavën e fundit të janarit – Zbritje të zbritjeve në Bonatti

S.B.

Kënga “One Kiss” e Dua Lipës dhe Calvin Harris arrin 700 milionë shikime në YouTube

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...