Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Panik, përfshihet nga zjarri ndërtesa 33-katëshe në Korenë e Jugut

Zhurnal Ads

Është përfshirë nga zjarri një ndërtesë 33-katëshe në Korenë e Jugut. Ngjarja në fjalë ka shkaktuar panik tek personat që ishin brenda saj.

Zjarri shpërtheu mes katit të tetë dhe atij të 12 në ndërtesën e Samhwan “Art Noveau” e cila është e përbërë nga banesa dhe njësi tregtare.

Më shumë se 80 persona u dërguan në spital pasi patën probleme me frymëmarrjen ndërkohë që dhjetëra zjarrfikës u angazhuan për shuarjen e flakëve, të cilat u vunë në kontroll vetëm pas 13 orësh.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shefi i mbrojtjes afgane: Trupat e huaja nuk do të tërhiqen nga vendi

T E

Suedia shënon rekord rastesh ditore me Covid-19

T E

Detaje nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi dje Turqinë

admin

Pamje që bota i pret me padurim: Qindra mijëra vaksina dalin nga fabrika

admin

Covid-19/ Kina synon të vaksinojë 50 milionë njerëz deri në mes të shkurtit

R ZH

Me shpejtësi tepër të lartë, asteroidi kalon sot fare pranë Tokës

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...