Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Panik tek Venezuela, 5 lojtarë rezultojnë pozitivë me COVID-19 para ndeshjes me Brazilin në Copa America

Kombëtarja e Venezuelës po përballet me probleme të mëdha me virusin COVID-19.

Sipas disa lajmeve nga Amerika Latine, ndeshja ndërmjet Brazilit dhe Venezuelës e vlefshme për Copa America mund të mos zhvillohet, transmeton lajmi.net.

Kjo pasi thuhet se pesë lojtarë të Kombëtares së Venezuelës dhe pesë anëtarë të stafit kanë rezultuar pozitivë natën e mbrëmshme.

Kjo paraqet problem pasi nesër mbrëma, Venezuela do të ketë përballë Komëtaren e Brazilit dhe pas këtyre rasteve mund të ndodh që ndeshja të mos zhvillohet fare.

Postime të ngjashme

Giroud ka arritur te Milani dhe i ka filluar stërvitjet

D V

Merr fund pritja 97 vjeçare e Filipineve për medaljen e artë – ëndrrën e realizoi Hidilyn Diaz

D V

Zyrtare: Unitedi arrin marrëveshje me Realin për transferimin e Varane

D V

Me rikthim sensacional, Teuta kualifikohet në raundin e tretë të Ligës së Konferencës

D V

Incident në Lojërat Olimpike: Sporti debutues, skejtbordi sa nuk i solli lëndime të rënda Angelo Narvaezit

D V

Nga shënjestra e top klubeve evropiane, afër kalimit te Aston Villa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...