Agjencia Zhurnal.mk

Paolo Maldini dhe djali i tij të infektuar me koronavirus

Klubi i futbolllit të Milanit ka bërë të ditur se ish-ftubollisti i Milanit Paolo Maldini 51 vjeç dhe djali i tij janë infektuar me koronavirus. Testi i ka dalë pozitiv pasi kishin shfaqur simptoma.

Ish-futbollisti ka pasur kontakt me dikë të infektuar, ku e e detyroi atë dhe të birin të izolohen për dy javë pa takuar askënd tjetër.

Klubi i Milanit njofton se ish- legjenda e Milanit dhe Danieli janë në gjendje të mirë dhe do vazhdojnë të rrinë të izoluar derisa të shërohen plotësisht.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...