‘Para gjumit’, Sara ia poston Ledrit këtë foto me vajzën

Reperi kosovar tanimë është baba i një vajze.

 

Ledri Vula që tetë muaj është bërë baba për herë të parë, meqë rast vajzës i zgjodhën një emër tejet të veçantë.

Poem Blue është vajza e Ledrit dhe Sarës e cila iu ndryshoi jetën plotësisht çiftit dhe familjeve të
tyre.

Ndërkohë që jo rrallë herë reperi ndanë imazhe duke treguar se si e kalon kohën e lirë me bukuroshen e tij.

Edhe mbrëmë Sara ia ka postuar një foto të këndshme Ledrit me vajzën i cili i dhuron një puthje pas kokës.

Përndryshe, bashkëpunimi me Kidën dhe Butrintit ka shënuar sukses të madh duke arritur 19 milion klikime në youtube.

Related posts

Vesa Luma dhe Big Basta festojnë gjashtëvjetorin e martesës

D V

Angelina Jolie dhe Weeknd u fotografuan duke darkuar së bashku në Los Angeles

Lea Muslija

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com