Agjencia Zhurnal.mk

Paralajmërimi: Kujdes sot pasdite, do të ketë shtrëngata shiu në këto tre qarqe

Reshjet e shiut nuk do të ndalen këtë fundjavë. Do të jenë intensive në qarqet Shkodër, Kukës dhe Vlorë ndërsa në qarqet e tjera priten reshje të dobëta por lokalisht mesatare në shumicën e tyre..

Ndërkohë reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në qarqet Shkodër, Kukës dhe Vlorë pasdite vonë

Nesër (e diel, dt.10) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 19 °C

në vendet e ulëta: 12 / 19 °C

në vendet malore: 7 / 14 °C

15-ditëshi i parë i muajit nëntor paraqitet i paqëndrueshëm dhe me vransira në territorin shqiptar.

Ky eshte parashikimi nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...