Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

Reperi shqiptar, i cili gjatë vitit të kaluar bëri bujë të madhe me projektet muzikore që ka sjellë, duket se edhe këtë vit nuk ka të ndalur.

Fjala është për artistin Kidda siç tanimë njihet me emrin artistik, ndërsa është mjaft aktiv e i ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Ai në një postim të fundit të ndarë me fansat në InstaStory, bëri me dije se është duke punuar në një sërë këngësh të reja.

“Stuhia po vjen. Bëhuni gati për projektet e radhës. Kjo është e gjitha që mund të them”, kanë qenë fjalët krahas postimit.

Megjithatë, 23 vjeçari nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth këtyre këngëve.

E fundit e lansuar nga Kidda mban emrin “Cataleya” që deri më tani ka kaluar shifrën e mbi 13 milionë klikimeve në YouTube.

Kidda ndërkaq po vazhdon jetën mes Suedisë dhe Kosovës, në këtë të fundit më shumë për karrierën muzikore.

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...