Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Parashikimi i motit

Shkup, 15 shtator, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 26 deri 33 gradë celcius.

Të enjten dhe të premten priten ulje të temperaturave dhe reshje të shiut në disa vende.

Postime të ngjashme

Interpelancat në Kuvend, “ping – pong” i qeverisë me opozitën

R Zh

Vazhdon mbledhja e Komisionit për çështje historike, debati mbi figurën e Goce Dellçevit

B L

Gjendja me Kovid-19 po qetësohet, kërkohet vigjilencë në periudhën që vijon

B L

Rrugët në disa vende të lagështa, intensiteti i komunikacionit mesatar

B L

Nuhiu takon Isenin / Gjuha shqipe edhe do të shkruhet edhe do të mbrohet gjithandej

R Zh

Komuna e Çairit shënon ditën e planetit Tokë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...