Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Parashikimi i motit

Shkup, 5 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi juglindor. Pasdite dhe gjatë natës do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri 31 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë jostabil. Temperaturat do të bien, sidomos në pjesën veriore të vendit

Postime të ngjashme

Teuta Arifi inspekton nga afër punimet në Çarshinë e Epërme

Dafina Vidishiqi

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Hungaria hapi Konsullatë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

RMV, padi ndaj tetë personave për armëmbajtje, terrorizëm e luftime për ISIS në kuadër të rastit “Qelia”

Dafina Vidishiqi

Filipçe: Në shtator, nxënësit mund të kthehen në bankat e tyre

Dafina Vidishiqi

Zaev: Te ne kanë ndikim forca dhe palë të treta

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...