Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Parashikimi i motit

Zhurnal Ads

Shkup, 12 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë gjatë paradites do të jetë me diell dhe vranësira mesatare ndërsa pasdite dhe në orët e mbrëmjes priten reshje shiu.

Temperatura e mëngjesit do të sillet në interval prej 7 deri më 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri më 25 gradë Celsius.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dhuna në familje, 22 raste për 1 muaj në Pollog! Ndonjëherë edhe burrat janë viktimë e dhunës në familje

T E

Osmani: Identiteti s’po negociohet, shqiptarët besnikë deri në fund

E.E.

Prej sot nuk ka “jetë nate”! Kafenetë dhe restorantet do të punojnë deri në orën 23

admin

Ohri, Struga, Vevçani e Debarca, kërkesë për mësim me prezencë fizike

T E

Ekskluzive / 174 të burgosur dorëzojnë kërkesë deri tek presidenti për amnesti

T E

Kompanitë e formuara dhe të udhëhequra nga gratë do t’i marrin vendimet për subvencione

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...