Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Parashikimi i motit në Maqedoni të Veriut

Shkup, 12 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me mjegull dhe lagështi. Ndërsa në orët e pasdites do të ketë diell me vranësira të pakta. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 11 deri 19 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil, me diell dhe mjegull nëpër lugina. Si dhe nuk do të ketë ndryshim të madh të temperaturave

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...