Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Parashikimi i motit në Maqedoni

Shkup, 11 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegulla dhe do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 28 deri 35 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa temperaturat do të arrijnë deri në 34 gradë celcius.

Postime të ngjashme

Raporti javor i ISHP-së: Numri i të infektuarve është rritur për 19%, i të vdekurve për 58%

admin

Pas komentit në Zhurnal, “zgjohet-grubi”: Ahmeti: T’i zgjidhim sfidat sot, që gjeneratat e ardhshme të jetojnë në prosperitet

Z H

Gjobiten 66 shoferë për vozitje nën ndikimin e alkoolit

T E

Besimi: Ribalanci i buxhetit deri në fund të javës

E.E.

LSDM: Qeveria kujdeset për vreshtarët

T E

Teatrot, kinematë, opera dhe baleti do të punojnë sipas Protokollit për organizim të ngjarjeve

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...