Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Parashikimi i motit në Shqipëri, bien temperaturat

Dita nis me alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-herëshme, të cilat pas mesditës do të pësojnë zhvillim në zonat malore dhe kryesisht në Juglindje ku priten dhe shira të izoluar, duke lënë zonat e ulta dhe bregdetare me kthjellime dhe vranësira.

Sipas MeteoAlb temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 33°C.

Era do fryjë mesatare në tokë por e fort në det me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar dallgëzim 5 ballë.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...