Parashikohen tensione midis Donald Veshaj dhe Semi Jaupajt/ Ja arsyeja

Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj e kanë një të përbashkët dhe ajo është Bora Zemani. Bora Zemani ka pasur një lidhje me prezantuesin e humoristin Donald Veshaj, ndërsa gjithashtu është shoqja e ngushtë e këngëtares Semi Jaupaj.

 

Madje ajo e uroi Semin në InstaStory me foton më sipër, te kolazhi, duke shkruar: “Pas 15 vitesh, ditëlindja e parë që nuk festojmë bashkë. Të dua shumë zemra ime”

Të ftuar te Shqipëria Live gazetarët Andi Vrapi dhe Jonida Aliçkolli parashikojnë tensione midis të dyve, madje kur po flitej për çifte të mundshëm, mundësia midis Semit dhe Donaldit është e pamundur, ndërsa Olsi , i cili ka qenë konkurrent i Big Brother, tha se midis këtyre duhet ta presin: Për inat të vjehrrës, shkon me mullixhiun, është një shprehje,- tha Olsi.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

D V

Ava Max paralajmëron projektin të ri: Brenda pak javësh do të ndajë me ju diçka shumë speciale

D V

Fakte rreth disa fustaneve të dasmave mbretërore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More