Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Paris Hilton: Jam e mençur, nuk jam bionde budallaqe

Paris dhe motra e saj, Nicky Hilston nuk paraqiten shpesh së bashku.

Por, së fundmi ato kanë mahnitur me setin e ri fotografik, derisa shiheshin që të dyja të veshura me të zeza, shkruan Daily Mail.

Derisa pozuan për L’Officiel, Paris ka treguar edhe për disa plane që ka në bashkëpunim me Netflix.

Po ashtu ajo pati rastin që të diskutojë edhe për epitetin e një ‘bionde budallaqe’, përmes së cilës u bë e famshme 20 vite më parë.

“Nuk jam bionde budallaqe, jam shumë e mirë të bëhem si e tillë. Të jesh nga një familje me mbiemër timin, shumë persona mendojnë që jam e llastuar dhe nuk kam punuar kurrë në jetën time”, u shpreh ajo.

Tutje ajo shtoi: “Ky mendim është larg realitetit. Kam punuar shumë, duke menduar se jam ndryshe nga të tjerët”.

Përpos ‘tv show’ në Netflix, Paris ka bërë të ditur se është duke shkruar edhe një libër të saj.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...