Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Paris Hilton shpërndan imazhe të realizuara në moshën 18-vjeçare: Mund të shoh dhimbje në sytë e mi

Në të ajo kishte shfaqur një pjesë të errët të jetës së saj, ku gjatë fëmijërisë ajo zbuloi se ishte abuzuar emocionalisht dhe fizikisht, shkruan Daily Mail.

Ndërkohë, bukuroshja bionde ka zgjedhur që në një postim në rrjetin social Instagram, të shpërndajë një imazh të realizuar në moshën 18-vjeçare.

Po e njëjta është disa javë pasi ajo u kthye në New York, pas të gjitha vështirësive në të cilat kishte kaluar.

“Mund të shoh dhimbje në sytë e mi”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Po ashtu Paris ka cituar shumë herë se po mundohet ta mbyllë atë kapitull të jetës, duke mos kthyer kokën mbrapa.

Ndërkaq, Hilton pas këtyre ngjarjeve thotë se ka përjetuar depresion, insomnia dhe ëndrra të frikshme gjatë natës.

Postime të ngjashme

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

‘Shqipëria e bukur’ – Dua Lipa vazhdon me promovimin e vendeve turistike

D V

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...