Agjencia Zhurnal.mk

Park i ri argëtues me atraksione adrenaline në Shkup

Shkupi ka fituar park të ri zbavitës adrenalin “Mega” i locuar menjëherë pas QS “Boris Trajkovski”.

Parku i zbavitjes ofron mbi 20 vozitje, ku 10 janë atraksione adrenaline, 10 vozitje familjare si dhe disa rekuizita interaktive.

Orari i punës së Parkut prej të hënës deri të enjten është nga 17:00-00:00, të premten deri në ora 01:00, të shtunën dhe të dielën prej orës 10:00-01:00.

Atraksione kryesore në “Mega” janë kamikazë, Kulla e lartë mbi 100 metra, Qilimi fluturues, Brejk Dens, Enterprajz, Shtëpia e frikës dhe Pop Stars- vozitje siç mund të shohim nëpër parqet tematike botërore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...