Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Partnerja e Granit Xhakës, Leonita vazhdon të sjell imazhe nga shtatzënia e dytë

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xhaka përmes një postimi në rrjetin social Instagram, teksa shihej me familjen.

Ndërkaq, partnerja e tij, Leonita është tejet aktive me postime, me të cilat po mban të azhurnuar 183 mijë ndjekësit.

Ajo së fundmi ka ndarë një fotografi, derisa shihej duke pozuar para pasqyrës, teksa në fokus ka vënë barkun e rrumbullakosur.

“Gjeta këtë fustan në dollap të rrobave, derisa nuk mund ta vesh në asnjë vend, ja ku është një foto me të”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Xhaka dhe Lekaj kanë tre vite të martuar, ndërsa ditë më parë festuan gjashtë vjetorin e lidhjes.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...