Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha publikon pamje nga festa e “Baby shower”

Partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha, së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo po shijon prej vitesh lidhjen me artistin e njohur, teksa dyshja edhe pak ditë do mirëpresin fëmijën e parë.

Bukuroshja shqiptare mbrëmë (e diel) ka organizuar një festë ‘Baby Shower’, e cila i dedikohet foshnjës që do ta sjellë së shpejti në jetë.

Ariana Fejzullahu, Kida dhe Miranda Mehmeti (Foto: Instagram)

Pjesë e festës ishin disa nga personazhet e famshme publike, njëherësh miq të ngushtë të saj.

Nga figurat publike, të pranishëm kanë qenë këngëtaret Dhurata Dora dhe Kida, bashkëshorja e Lumi B, Miranda, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu etj.

Vëmendje mjaft të madhe mori Hoxha, derisa u shfaq në formë të mirë në një fustan të bardhë.

Më poshtë ua sjellim disa nga pamjet e veçanta të kësaj feste:

Sara Hoxha dhe Kida (Foto: Instagram)
Pamje nga festa ‘Baby Shower’ e Sara Hoxhës (Foto: Instagram)
Sara Hoxha dhe Xheraldina Vula (Foto: Instagram)

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...