Agjencia Zhurnal.mk

Partnerja e Ronaldos refuzon pagesën e ofruar nga “Sanremo”: Dua 140 mijë euro

Georgina Rodriguez kërkon të paguhet 140 mijë euro për prezantimin e “Sanremos”.

“Ju thjesht donit para”, këndoi Mahmood vitin e kaluar dhe fitoi “Sanremon”, shkruan Il Messagero.it, transmeton lajmi.net. Në fakt është një çështje parash që po bën polemika në këtë festival, Georgina Rodriguez ka kërkuar 140 mijë euro për të marrë pjesë si bashkë-prezantuese në natën e tretë të Sanremos.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, e cila për një postim në rrjete sociale merr rreth 10.000 euro, ka kërkuar të paguhet dhjetë herë më shumë.

Ditë më parë, Monica Bellucco ka njoftuar se nuk do të marrë pjesë në festival, ndërsa tani po vazhdojnë polemikat për bashkë-prezantuesen tjetër.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...