Agjencia Zhurnal.mk

Pas 11 vitesh, Eneda Tarifa rikthehet në “Këngën Magjike” me një baladë fantastike

Këngëtare dhe moderatore e njohur, Eneda Tarifa është vlerësuar me disa çmime në festivalet ku ka qenë pjesëmarrëse.

Eneda ka qenë tre herë pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike” që prej vitit 2001, këngë e cila u kthye në hit; konkurroi gjithashtu Kënga Magjike 2006”, ku fitoi “Çmimin Çesk Zadeja” dhe në vitin 2008 u vlerësua me “Çmimin Fun Tune”.

Eneda Tarifa rikthehet pas 11 vitesh në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Ma zgjat dorën”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...