Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas akuzave se është pjesë e një rrjeti droge, “Sadna” tenton vetëvrasjen

Dy aktorët e famshëm indianë, Sara Khan dhe Angad Hasija, të njohur për rolin e Sadnës dhe Alekut në serialin “Bidaai”, ditët e fundit janë përballur me një presion të jashtëzakonshëm mediatik dhe social.

Sara Khan dhe Angad Hasija, prej pak kohësh janë nën hetim nga Zyra e Kontrollit të Narkotikëve, për shkak se akuzohen që mund të jenë trafikantë droge.

Edhe pse të dy aktorët i kanë mohuar akuzat, Sara është përballur me akuza të rënda edhe në rrjet, të cilat e kanë çuar aq larg sa të tentojë vetëvrasjen. “Njerëzit filluan të më sulmonin dhe më thoshin lloj-lloj emrash – edhe narkomane”, – ka thënë Sadna në një intervistë të fundit për mediat.

Pas shumë personazheve të njohur të Bollyëood-it për trafik droge, u akuzuan edhe aktorët e njohur të “Bidaai”, Sara Khan dhe Angad Hasija. Por edhe pse grupi është ende nën hetim, njerëzit nisën sulmin në rrjet. Shumë fansa u tronditën. Sara tregoi se ajo ishte shumë e ngarkuar emocionalisht sa tentoi t’i jepte fund jetës.

Në një intervistë për TV Times, aktorja tha, “Pa e ditur ende të vërtetën e këtyre akuzave, njerëzit filluan të më sulmonin. Kjo ngjarje më tronditi deri në atë masë saqë gati doja të vrisja veten.” Ajo shtoi se ishte “mashtruar” për të qenë atje ku është sot dhe kur Angad e informoi për emrat e tyre që po bënin xhiro në rrjet, ajo mbeti e shokuar.

Sara deklaroi se kishte marrë edhe kërcënime të panumërta dhe për këtë arsye, ka zgjedhur të presë derisa e vërteta të dalë në dritë. Ajo tha se mund të marrë masa ligjore kundër atyre që e kanë akuzuar pa të drejtë.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...