Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas ashpërsimit të masave, edhe Kida po shijon pushimet në Dubai

Ashpërsimi i masave të reja në Kosovë ka bërë që shumë prej artistëve shqiptarë të udhëtojnë nëpër vende të tjera.

Dhe si destinacion i preferuar për të kaluar këto ditë të izolimit duket se për shumë prej yjeve është Dubai.

Pas Ermal Fejzullahut, Encës, Arta Elezajt, Afërdita Paçaradës e Lorik Canës – pushimet në të njëjtin vend së fundmi po i kalon edhe Kida.

Artistja shqiptare ka publikuar një fotografi në llogarinë personale, Instagram, gjersa shfaqet në një makinë luksoze ngjyrë neon.

Ajo duket në formë të mrekullueshme marrë parasysh që këto ditë kishte bërë edhe një ndryshim në dukje.

Me balluke e flokë të bardhë, Orhidea Latifi (emri i vërtetë) ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

“Nuk nevojitet asnjë filtër”, ka shkruar ajo.

Reagimet dhe komplimentet në pjesën e komenteve nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet social.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...