Agjencia Zhurnal.mk

Pas “Dy Gisht Mjaltë” me regjisorin turk, zbulohet projekti i Elvana Gjatës në Stamboll!

Elvana Gjata është gati për të publikuar jo një, por dy klipe të reja dhe njëri prej tyre do të jetë bashkëpunim.

Këngëtarja e “Tavolina e Mërzisë” po punon aktualisht për realizimin e klipit të parë ku do të jetë solo dhe për këtë, ka udhëtuar deri në Turqi!

Kujtojmë se Elvana Gjata ishte protagoniste e filmit “Dy Gisht Mjaltë”, një produksion i Ermal Mamaqit. Regjisori i filmit është turk, Emir Khalilzadeh.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...