Pas Facebook dhe Instagram, bie edhe Snapchat nga sistemi – disa përdorues po raportojnë për probleme në aplikacion

Aplikacioni Snapchat ka rënë prej sistemi në të gjithë botën pasi përdoruesit po ankohen se nuk janë në gjendje të dërgojnë ose të pranojnë nga miqtë fotografi.

 

Sipas Down Detector, problemet me aplikacionin filluan rreth orës 11:50 (me kohë britanike) dhe deri më tani janë regjistruar pothuajse 14 mijë ankesa, transmeton Telegrafi.

Aplikacioni amerikan për ndarjen e videove po funksionon për disa, por të tjerët kanë vështirësi të hyjnë dhe të dërgojnë fotografi.

“Jemi të vetëdijshëm se disa përdorues të aplikacionit kanë probleme me përdorimin tani – ne jemi duke punuar për këtë problem”, ka shkruar Snapchat në Twitter.

Një numër përdoruesish ia mësyn Twitterit për të ndarë zhgënjimin e tyre në lidhje me ndërprerjen. 

Related posts

Super jahti norvegjez do të lundrojë pa lëshuar gazra, është frymëzuar nga lundrimet Viking

D V

iPhone Mini po zëvendësohet nga iPhone Pro Max i lirë

D V

Apple mori goditje të madhe në gjyqin kundër krijuesit të Fortnite

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More