Agjencia Zhurnal.mk

Pas këngës së re, Kida zbulon një tjetër befasi për adhuruesit

Vetëm pak ditë më parë Kida publikoj këngën e re ‘Malli’ e cila tashmë ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në kanalin ‘Youtube’.

Por, ky vit si duket nuk ka përfunduar ende për këngëtaren e re dhe shumë të suksesshme.

Kida përmes një postimi në ‘InstaStory’ ka zbuluar se shumë shpejt do të sjell një tjetër projekt muzikor.

“Ata më thanë që duhet të kem durim, por si mundet dikush të jetë e durueshme në një situatë të tillë? Mezi po pres derisa ta dëgjoni këngën e re”, ka shkruar Kida pa dhënë detaje shtesë./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...