Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Pas këpucëve të grisura, Rama publikon videon duke u qethur. Mesazhi që ka për të gjithë djemtë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shfaqur duke u qethur ndërsa i jep një mesazh të gjithë atyre që ankohen se nuk kanë flokë apo janë thinjur.

“Qeros kemi lind të gjithë o çuna”, shkruan Rama, ndërkohë që videon e ka bërë me efekte dhe pamja nuk duket shumë e qartë.

Ky duket se i referohet të gjithë atyre që po i bien flokët dhe janë të shqetësuar për imazhin apo pamjen e jashtme. Kjo nuk është hera e parë që kryeministri publikon imazhe apo pamje me përmbajtje të tillë.

Kujtojmë se para disa ditësh publikoi fotografinë e këpucëve të grisura nga rrugët e shumta që kishte bërë.

Postime të ngjashme

Rudina Hajdari thotë se Basha e dëboi, por lë të hapur rikthimin në PD

Dafina Vidishiqi

Arrijnë në Shqipëri edhe 11,700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer

Dafina Vidishiqi

Zv.ministrja e Turizmit në Shqipëri: I kemi kërkuar Komitetit të Ekspertëve rishikim të masave

Dafina Vidishiqi

Rama zgjedh të marrë mandatin e deputetit në Durrës

Dafina Vidishiqi

PD, analizë krahasuar me 3 zgjedhjet e kaluara

Nefail Emini

Në Shqipëri nis vaksinimi i personave mbi 50 vjeç

Nefail Emini

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...