Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas kthimit në Los Angeles, Rita Ora mahnit kalimtaret me dukjen në një dalje publike

Ajo kohët e fundit tejkaloi pesë miliardë transmetime të mëdha në Spotify.

Dhe, Rita Ora preu një figurë tipike me stil ndërsa shijoi një mbrëmje në Craig në West Hollywood të hënën, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja, u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa veshi një xhaketë sportive bezhe me një palë pantallona.

Rita e shtrëngoi belin e saj me një rrip të zi, ndërsa ajo veshi një bluzë të zezë dantella me një qafë të thellë.

Prodhuesja e hiteve shtoi lartësinë në kornizën e saj me një palë take të zeza ndërsa mbante një gjerdan argjendi.

Duke lënë që flokët e saj bjonde të binin të lira nëpër shpatulla, Rita përfundoi dukjen e saj me një makijazh të lehtë.

Më herët gjatë ditës, Rita zgjodhi një dukje me stil ndërsa shkonte në një studio regjistrimi në West Hollywood.

Ylli i ‘Let You Love Me’ kishte një xhaketë sportive me shumë ngjyra dhe një palë pantallona të shkurtra.

Rita gjithashtu mbante një palë take bezhë të hapura dhe syze dielli të bardha ndërsa shijonte një shëtitje në diell.

Kjo vjen pasi Rita dhe Jennifer Lopez thuhet se zhvilluan bisedime ‘sekrete’ për të diskutuar ‘bashkëpunimet e ardhshme të muzikës dhe filmit’.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...