Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Pas kungimit në Kishën e Shën Ndout në Laç, Kryemadhi merr një ‘dhuratë’: Një arsye më shumë për të punuar për një të ardhme të sigurt

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë sot në Kishën e Shën Ndout në Laç. Pas kungimit, Kryemadhi ka marrë edhe një ‘dhuratë’, ndërsa shfaqet me një vajzë të vogël në krah.

Kryemadhi thekson se kjo është një arsye më shumë për të punuar për një të ardhme të sigurt.

MESAZHI I KRYEMADHIT
Sot në meshën e mëngjesit në Kishën e Shën Ndout, Laç. ⛪️ Pas kungimit nuk mund të kishte dhuratë më të bukur me një engjëll në krah, një arsye më shumë për të punuar dhe luftuar për një të ardhme të sigurt dhe Europiane për të gjitha bebet shqiptare. ❤️

Postime të ngjashme

Kakavija hapet për autobusët e udhëtarëve nga Shqipëria

Bekim Laçi

Wizz Air sjell avionin e pestë në Rinas: Nisin fluturimet direkte drejt Barcelonës dhe Köln

Bekim Laçi

Gazetarja greke e pyet për marrëdhëniet me Turqinë, Rama: Mos jeni xheloze?

Bekim Laçi

KQZ certifikon rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në Shqipëri

Bekim Laçi

Rama në Shkup: Nuk jemi ne ata që dështuam, ky është mossukses i BE-së

Bekim Laçi

Flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Shqipëri

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...