Agjencia Zhurnal.mk

Pas Loredanës, flet edhe Mozzik: Këto janë fjalët e tij pas akuzave të shumta për gruan e tij

Loredana Zefi ka mbajtur konferencë për media bashkë me dy avokatët e saj, Tomë Gashin dhe Artan Sadikun.Mozzik gjithashtu ka folur pas Loredanës, “Loredanën e kam gru, çkado që ndodh unë jam bashkëshorti i saj, jam në përkrahje e vet, i ka avokatët, dhe cdo gjë do të sqarohet.

Është tepruar nga mediat, pa e ditur se çfarë ka ndodhur”, tha Mozzik.

“Mozzik e përmbyll duke i uruar agjërim të lehtë të gjithëve në këtë muaj të shenjtë”, përfundoi Mozzik.Loredana po akuzohet nga një çift zviceran se i ka mashtruar ata bashkë me vëllain e saj, duke arritur t’u marrë atyre afro 900 mijë franga.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...