Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas Malit të Zi, ky është destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Modelja ka udhëtuar drejt Kroacisë.

Emina Çunmulaj para pak ditësh përfundoi pushimin disaditor në Mal të Zi, ku u shoqërua nga miq e familjarë të saj.

Pas përfundimit të këtij udhëtimi, ndalesa e radhës për Eminën ishte Kroacia, ku po i shijon edhe disa ditë pushimi në bregdetin kroat.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, me të cilat tregoi se po e shijon në maksimum qëndrimin në Kroaci.

Në Kroaci, modelja po shoqërohet nga bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, me të cilin ndau edhe një foto.

Ndryshe, Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, janë prindër të dy vajzave, kurse presin që së shpejti të bëhen me fëmijën e tretë.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...