Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas ndarjes me Patrisin, kush po e shoqëron Tunën në Amerikë?

Këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës, pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha.

Ajo po qëndron me Linda Halimin dhe familjen e saj.

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Tuna është larguar nga Shqipëria për arsye personale dhe profesionale, të lidhura me karrierën.

Këngëtarja po punon për disa këngë të reja me producentë të njohur, përfshirë dhe ish të dashurin e Cardi B, Swiftondemand.

Kujtojmë se Tuna ende nuk ka reaguar për ndarjen nga bashkëshorti, mirëpo veprimet e saj janë bërë shkak i aludimeve.

Tuna ka ndërruar dhe mbiemrin e djalit të saj në Instagram duke na lënë të kuptojmë se është ndarë përfundimisht nga Patrisi dhe nuk e ka në plan të rikthehet sërish!

Postime të ngjashme

Kujdestari i qenve të Lady Gagas, Ryan Fischer reagon për herë të parë pas sulmit që iu bë në Los Angeles

S.B.

Dua Lipa – artistja e dytë më e dëgjuar në botë në platformën Spotify

S.B.

Anxhela Peristeri publikon videoklipin e këngës përfaqësuese të Eurovisionit

S.B.

Gjykata e Kukësit ndryshon masën e arrestit lidhur me rastin e Fjolla Morinës?

S.B.

Gal Gadot konfirmon se është shtatzënë pas spekulimeve në ‘Golden Globes’

S.B.

Fero në përgatitje të një projekti tjetër të ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...