Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas ndarjes nga e fejuara, Liam Payne debuton ngjyrën e re të flokëve

Ai e ndërpreu fejesën e tij me modelen Maya Henry në fillim të këtij muaji.

Dhe Liam Payne tregoi një pamje të re të guximshme në në Insastory të enjten, shkruan Daily Mail.

Ish-ylli i One Direction, 27 vjeç, debutoi flokët e tij, para se të dilte pa këmishë dhe të qetësohej në shtrat në një klip të shkurtër.

Ai gjithashtu debutoi në një çarje në njërën vetull dhe vendosi të mbante mjekrën e tij kafe.

Newly-single Liam Payne debuts his blond hair as he goes shirtless in an Instagram  Story clip - following his shock split from ex-fiancé Maya Henry

Duke folur me Steven Barlett në Ditarin e një ‘podcast’ të CEO, ai konfirmoi se ishte beqar, por tha se ndihej i mërzitur kur ‘lëndoi’ Maya.

Çifti u lidhën për herë të parë në gusht 2018 menjëherë pas ndarjes së Liam nga Cheryl Cole, 37 vjeç, me të cilën ai ndan djalin Bear, katër vjeç.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...