Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas ndarjes nga Kanye West, Kim Kardashian shijon pushimet vetëm me fëmijët

Kim Kardashian gjatë kësaj kohe ka qenë shumë e përfolur në tabloidet e huaja e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Kjo pas ndarjes nga Kanye West, me të cilin ishte e martuar për më shumë se gjashtë vite.

Të njëjtit kanë së bashku katër fëmijë, gjersa ylli i “Keeping Up With the Kardashians ka filluar pushimet vetëm me ta.

Kim ka ndarë me 212 milionë fansat disa imazhe nga pushimet, në të cilët duket se po kalon një kohë të mrekullueshme.

“Jeta e nënës në pushime. Pushimet e Pranverës”, ka shkruar ajo.

Në fotografitë që ka publikuar, Kardashian shfaqet duke u përqafuar me fëmijët e duke marrë rreze dielli.

Siç ka deklaruar, ajo do jetë më shumë e fokusuar tek fëmijët përkundër divorcit me reperin 43 vjeçar.

Ky njëherësh ishte divorci i tretë për Kim, e cila më parë ka qenë e martuar me Damon Thomas dhe lojtarin e NBA, Kris Humphries.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...