Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas ndarjes, Young Zerka thotë se ka fshirë çdo gjë të Ronela Hajatit

Këngëtarët shqiptarë, Young Zerka dhe Ronela Hajati, duket se janë ndarë që një kohë.

Të njëjtit po shijonin një lidhje dashurie prej vitesh, teksa prej disa muajsh raportohet se janë ndarë.

Zerka së fundmi ka qenë pjesë e emisionit “Shiko kush luan”, gjersa në mesin e shumë pyetjeve nuk munguan edhe ato ngacmuese për ish-të dashurën e tij.

Në një nga sfidat, artistit i duhej të zbulonte bisedën e fundit që bëri me ish-partneren Ronela Hajatin.

Ai thotë se nuk ka asnjë bisede më të, pasi i ka fshirë të gjitha – gjithçka çfarë kishte sa i përket romancës së tyre.

Përkundër kësaj, të dy artistët po vazhdojnë të jenë më shumë të fokusuar në karrierë, në projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Pas Malit të Zi, ky është destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Dafina Vidishiqi

Meda sot feston ditëlindjen e 42-të

Dafina Vidishiqi

Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Dafina Vidishiqi

Emily Ratajkowski lë pa fjalë me paraqitjen pak kohë pas lindjes

Dafina Vidishiqi

Mozzik thotë se udhëtimet me tren janë të mrekullueshme

Dafina Vidishiqi

Kënga e re e Ermal Fejzullahut pëlqehet nga publiku

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...