Agjencia Zhurnal.mk

Pas ndeshjes së dy automjeteve, shtypet këmbësori dhe goditet një automjet i parkuar

Në bul. “Nikolla Karev” në Shkup ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet veturave “Audi” dhe “Pezho”. Gjatë aksidentit, “Pezho”-ja ka goditur H.E.(43) nga Shkupi dhe automjetin transportues “Mercedes”, cili ishte i parkuar, ndërsa pas goditjes ka lëvizur dhe është përplasur në një shtyllë.

Pas aksidentit, S.S., H.E. dhe Xh.B (62) nga Shkupi, bashkëudhëtar në automjetin e udhëtimit “Audi”, janë dërguar në Spitalin e përgjithshëm “Sh.Naum Ohridski”, ku te personi me inicialet H.E. janë konstatuar lëndime të rrënda trupore, ndërsa S.S. dhe Xh.B. lëndime trupore.

Hetim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB-Shkup.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...