Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

Një vajzë 26-vjeçe pas disa gotave me alkool e ka pësuar keq, kur vendosi të hip në shpinën e një miku i cili u pengua dhe ajo përfundoi me fytyrë për asfalti.

Autumn Cathey nga Delaware, dokumentoi këtë fatkeqësi që i ka ndodhur në ditën kur kishte konsumuar në sasi të madhe alkool, e pamjet e publikuara në platformën TikTok janë bërë virale.

Ajo fillimisht shihet në shoqërimin e disa të rinjve duke pirë alkool, e pasi që del nga lokali i hipën në qafë një miku i cili në një moment pengohet në trotuar dhe ajo rrëzohet në tokë.

“Kjo jam unë pas tetë gotave me alkool”, dëgjohet ajo duke thënë para kamerës derisa nga goja i rridhte gjak dhe i humb dhëmbët e përparmë.

Postime të ngjashme

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

Pitbulli që qesh gjatë gjithë kohës bëhet viral në internet

S.B.

Zbulohet fosil i një dinozauri të ri rreth 200 milionë vjeçar

Z H

Ballkoni i mbushur me vizitorë shembet mbi shkëmbinjtë poshtë në një shtëpi me qira të plazhit Malibu – dëshmitari rrëfen ngjarjen

S.B.

Shtëpitë dhe ndërtesat me dizajne interesante

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...