Agjencia Zhurnal.mk

Pas një viti, çifti i njohur ribashkohet sërish

Ata u kapën ‘mat’ nga paparacët.

Zayn e Gigi u ndanë për herë të fundit në nëntor të vitit 2018, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Mirëpo si duket kjo nuk zgjati më shumë se një vit dhe tani janë në krahët e njëri-tjetrit sërish.

Çifti i ribashkuar u panë të shtunën në mbrëmje në New York, ndërsa ata dolën për të festuar ditëlindjen e Zayn me motrën e Gigit, Bella Hadid, nënën e tyre Yolanda Hadid, si dhe me ta ishte shqiptarja Dua Lipa.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...