Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas “No Time to Die”, shtyhet edhe premiera e “Fast and Furious 9”

“F9” do të duhet të presë edhe pak për të bërë një xhiro në kinema.

Universal njoftoi të premten se ka shtyrë sërish debutimin e vazhdimit të filmit “Fast and Furious”.

Tani raportohet se do të dalë në kinema gjatë fundjavës së Ditës Përkujtimore, më 28 maj 2021.

Lajmi u bë i ditur disa orë pasi u zbulua se “No Time to Die” u shty dhe se do prezantohet në kinema më 2 prill 2021 – e cila ishte një datë origjinale për “F9”.

Në muajin mars, ndërsa rastet e coronavirusit filluan të përhapeshin, Universal mori vendimin për të anuluar shfaqjen e e “F9” për një vit tjetër.

Të pranishëm në këtë film do jenë aktorët: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson.

Ndërkohë i ftuar special këtë vit është edhe legjenda e WWE-së, John Cena.

Siç u cek më lart, filmi do të publikohej në prillin që lamë pas, por për shkak të pandemisë u vendos të shtyhej.

Postime të ngjashme

Ledri Vula ofron pamje duke u argëtuar me vajzën Poem Blu

S.B.

PD e LSI duan anulim rezultati/ Paraqesin në KQZ 20 ankesa për zgjedhjet

S.B.

Taylor Swift do të nderohet me shpërblimin “Ikonë Globale”

S.B.

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

S.B.

Loredana shfaqet me veshje të thjeshtë në pozat e reja

S.B.

Georgina Rodriguez shfaqet e mrekullueshme në fotosesionin për markën e veshjeve italiane

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...